Září 2011

Staropramen pivo a zahradní traktor

26. září 2011 v 13:45 Traktory

Sud piva Staropramen zdarma - zahradní traktor k tomu :-)

"Sud piva zdarma pro Vás a Váš zahradní traktor", tak by se dala nazvat akce renomovaného prodejce NAMIR.cz zahradní techniky se zaměřením na zahradní trakktory. Tento týden Vám dá k zahradnímu traktoru sud se samochlezením Staropramen dvacel litrů. Dle vyjádření prodejce již sudů piva rozdal desítky.
Dle informace zveřejněné 5.5.2010 je na skladě 11 velkých 40ti pivových sudů.
Akce na pivo pro zahradní traktor potrvá do neděle 9.5.

Co je to bowden (bovden)

26. září 2011 v 13:44 Sekačky

Bowden (bovden)

Bowden je srolovaný drát. Něco jako je drát (péro) na čištění odpadů. Bowdwn (bovden) je používaný v křovinořezech. V křovinořezech je bowden (bovden) je používaný jako levnější alternativa hřídele. prodej Křovinořezy.

Štípačky na dřevo

26. září 2011 v 13:39

Doporučení prodejce Necas-zt
Vertikální štípače, jsou to již robustní stroje o váze nad 100 kg, které jsou vybaveny kleštinami, do kterých se zafixuje poleno pomocí rukojetí, čím se zabrání případnému odlétnutí rozštípnutých částí do stran.
Teprve tlakem na obě rukojeti směrem dolů se uvede v činnost štípací klín štípače. U obou typů je samozřejmostí, že při uvolnění alespoň jedné rukojeťi okamžitě vyjíždí štípací klín zpět do výchozí polohy. Štípací tlak štípače je tlak je od 6 tun do cca 20 tun a délkou polena až do 140 cm.
Horizontální štípače, jsou velmi skladné a kompaktní. Váží kolem 50 kg a hodí se k dělaní menších kusů palivového dřeva do průměru 25 cm a délky půl metru. Nejprodávanější štípače štípač Scheppach LS 600, štípač Sheppach Ox t500, štípač WoodSter LH 52, které jsou standardně vybyveny stojany. V této kategorii je praktické použití motorů s příkonem 220 V a výkonem okolo 2000 W. Jsou to ale pořádní pracanti, dokáží vyvinout štípací tlak až 6 t.

reklama: Nejprodávanější štípače. Štípač Scheppach HL 800, štípač Scheppach HL 1000, štípač WoodSter LV 80, štípač WoodSter LV 90, štípač WoodSter LV 70 m, štípač WoodSter LV 100.

Vari

20. září 2011 v 11:26 Sekačky

Český výrobce zahradních strojů VARI, se specializuje na sekačky mulčovače VARI a další multifunčkní stroje.VARI SEKAČKY NA VYSOKOU TRÁVU
Na jaře roku 1997 uvedla společnost VARI, a.s. poprvé na český trh vlastní rotační bubnovou sekačku na vysokou trávu.Jako první Vari představil adaptér bubnového sečení do převodové skříně DSK-316, pod obchodním názvem SAMSON 56, ten si pro svoji dílenskou kvalitu zpracování a revoluční řešení žacího disku získal ihned od počátku velkou oblibu u všech zákazníků.

Vari sekačky

Vzápětí společnost VARI, a.s. představila svým zákazníkům první model dnes již legendárních bubnových sekaček BDR-595 ADELA. Tyto sekačky převyšují ostatní výrobky na trhu svojí kompaktní konstrukcí, přidanými bezpečnostními prvky pro ochranu obsluhy, snadnou manipulací a neomezeným pracovním nasazením.
Dnes se již ve VARI, a.s. vyrábí více jak 10 typů diskových a bubnových sekaček v různých modifikacích oblíbených jak na českém trhu, tak i v zemích EU a v neposlední řadě i ve státech Afriky. Společné rysy všech bubnových sekaček VARI jsou v revolučním technickém řešení dvojitého sekacího disku se zesíleným okrajem, který zaručuje vysokou pevnost a spolehlivou ochranu sekacích nožů.VARI BDR-595E EuroAdela
Bubnová sekačka VARI BDR-595E EuroAdela splňuje nejnovější evropské bezpečnostní normy pro tuto kategorii sekaček. Nové provedení bezpečnostního krytu kolem disku zaručuje maximální bezpečnost při práci. Konstrukce ochranného rámu společně s plentou kolem celého obvodu žacího disku přitom nebrání dokonalému useknutí trávy a jejímu plynulém řádkování na pravé straně stroje.
bubnová sekačka adelaSekačka dvoububnová BDR-1200
VARI BDR-1200 s motorem HONDA GXV 390. Řadu bubnových sekaček s šíří záběru 56 cm, které jsou ve výrobním programu VARI,a.s., nyní nově rozšiřuje dvoububnová sekačka se záběrem 120,2 cm. Tato sekačka je určena pro sečení rozlehlých lučních pozemků. Větší šířka záběrudvoububnová sekačka vari
Bubnové sekačky VARI a adaptéry sečení VARI jsou vhodné pro sečení vzrostlého travního porostu i nepravidelně sečeného. Všechny sekačky jsou určeny především pro sečení trávy na seno nebo na krmení pro hospodářská zvířata na rodinných a malých farmách. Při dodržení správné techniky sečení lze velmi dobře sekat i polehlou trávu.


Zahradní traktory pro obec, město, vesnici

20. září 2011 v 11:06 Traktory

Který zahradní traktor, či komunální traktor je vhodný pro obec
Zahradní traktory jsou jedním z nejoblíbenějších strojů zahrady a ploch zeleně. Traktor pro obec která udržuje několik tisíc metrů čtverečních veřejné zeleně je vhodný traktor Cub Cadet, či Karsit, Wisconsin či jiný kvalitní traktor. Obecní rozpočty nedosahují na statistice korun na traktory zemědělské, které se ani na údržbu zeleně nehodí. Vhodné je si rozmyslet zda jde bude komunální traktor používán v zimě či nikoli. Tento faktor je jedním z rozhodujích při výběru stroje. Nechte si poradit od profesionálů při výběru toho pravého komunálního traktoru pro Vaši obec, město či vesnici.

Zahradní traktory

20. září 2011 v 11:06 Traktory
Zahradní traktory pro velké plochy jsou vhodné traktory Karsit. Karsit jsou české traktory vyrobené poctivě, neochuzená převodovka podvozek. Zahradní traktory Karsit nedisponují nadstandardním vybavením v podobě elektricky vyklápěného koše, ale máte jistotu dlouhé životnosti.

Sněhové frézy pro rok 2011/2012

20. září 2011 v 10:51 Sněhové frézy
Sněhové frézy pro rok 2011/2012 nabízejí řadu nových modelů. Modely sněhových fréz mají již v základu funkce, které byly dříve pouze za příplatek nebo u kvalitních sněhových fréz - dražších sněhových fréz. Sněhové frézy značky Cub Cadet byly dříve známé jako Yard man. Cub Cadet nabízí záruku 5 let. Sněhové frézy v levném i kvalitním provedením lze nakoupit v českých eshopech.

Sněhová fréza MTD M 53

20. září 2011 v 10:45 Sněhové frézy

Sněhová fréza MTD M 53 je jednostupňová benzínová fréza, která se díky své nižší hmotnosti vyznačuje velice snadnou manévrovatelností. Fréza MTD M 53 má pogumovaný šnek z polymeru perfektně vyčistí frézovaný povrch, aniž by ho poškodil. Drobné zmrazky potom odstraní škrabací nůž, který je připevněn k šasi za šnekem sněhové frézy . Sněhová fréza MTD M 53 má skládací rukojeť, takže ji převezete v autě a v létě Vám zabere minimum prostoru. Tento typ sněhové frézy je vhodný pro rychlé odklízení sněhu z cest, nájezdů, chodníků a menších dvorků.

Sněhové frézy MTD

20. září 2011 v 9:46 Sněhové frézy

Dvoustupňová pásová sněhová fréza MTD ME 66 T
Dvoustupňová pásová sněhová fréza MTD ME
Dvoustupňová sněhová fréza MTD ME 66
Sněhová fréza MTD ME 66 Tato vysoce výkonná
Dvoustupňová sněhová fréza MTD ME 61
Sněhová fréza MTD ME 61 Sněhová fréza MTD
Dvoustupňová sněhová fréza MTD M 61
Sněhová fréza MTD M 61 Profesionální
Dvoustupňová sněhová fréza MTD M 56
Sněhová fréza MTD M 56 Tento typ sněhové
Jednostupňová sněhová fréza MTD M 53
Sněhová fréza MTD M 53 Tato jednostupňová
Dvoustupňová sněhová fréza MTD ME 76
Dvoustupňová sněhová fréza MTD ME 76 Jedná
Dvoustupňová sněhová fréza CubCadet 524 SWE
Dvoustupňová sněhová fréza CubCadet 524 SWE

Štípačka na dřevo ls 600 návod

20. září 2011 v 9:46 Nezařazené články

LS 600 je stroj na štípání dřeva - štípačka dřeva

přejeme Vám příjemné a užitečné pracovní využití Vaši nové Scheppach štípačky LS 600.
Podle právního řádu v krajině výrobce tento nenese odpovědnost za škody způsobené v důsledku nebo v souvislosti s:
• nesprávným zacházením štípače LS 600
• nedodržováním instrukcí uvedených v tomto návodu
• opravami, které provedla osoba odlišná od výrobce nebo autorizovaného servisního střediska
• montáží neoriginálních náhradních dílů
• nesprávným používáním
• poruchou v elektrické síti vzniklé v důsledku nekonformity elektrického vedení s regulemi
VDE 0100, DIN 57113/VDE 0113.
Doporučení při používání LS 600
Před samotnou montáží a použitím štípače LS 600 si pečlivě přečtěte tento návod k obsluze.
Návod Vám poslouží ke zlehčení práce s výrobkem a k plnému využití jeho vlastností.
Naleznete v něm instrukce k bezpečnému zacházení, efektivnímu využití a předcházení nebezpečí.
Tím vším také prodloužíte životnost výrobku. Spolu s pokyny uvedenými v tomto návodu dodržujte
i místní předpisy a obecné technické postupy.Návod na štípač dřeva LS 600 pečlivě uchovejte v průhledném plastikovém obalu a chraňte jej před poškozením, špínou a vlhkem a skladujte jej v blízkosti výrobku.
V případě, že obsluhu štípačky LS 600 svěřujete jiné osobě, dbejte na to, aby si před zprovozněním pečlivě přečetla tento návod. Výrobek smí být obsluhován jen osobou znalou všech postupů a pokynů uvedených v návodu a znalou všech možných rizik spojených s prací se štípačkou.
Výrobek LS 600 nesmí obsluhovat děti. Dodržujte minimální povolený věk k obsluze zařízení. Kromě pokynů uvedených v návodu a místních předpisů dbejte také na dodržování obecních technických postupů při práci se stroji zpracujícími dřevo.
----------------------------
jedná se o výnatěk z návodu na LS 600. Další často pouřívané štípače na dřevo jsou štípač dřeva HL 800 a štípač dřeva HL 1200. HL 800 lze pořídit na stránkách zahradní-sekačka.cz