Elektrocentrály plynové Obi, Hornbach, Bauhaus

31. října 2011 v 16:34
Elektrocentrály plynové nabízí Obi, Hornbach, Bauhaus často v tom velmi levném provedení. Levné elektrocentrály nejsou zárukou kvalitního výkonu stroje. Může se stát, že nekvalitní - nestabilní výstupní napětí s nepravidelnou sinovou křivkou může poškodit stroj nebo snížit jeho výkon.
Plynové elektrocentrály technologie HERON spalující LPG (propan-butan) a NG (zemní plyn). Pro zákazníky, kteří preferují všestranně šetrnější techniku. je ekonomičtější, ekologičtější a spolehlivější generátor na základě ověřených benzínových motorů HERON, přebudovaných na plynový pohon.
Tato konstrukční změna není pouhou přestavbou benzínového motoru na plyn úpravou karburátoru, ale novým palivovým systémem a komplexní úpravou motoru, který se tak dokonale přizpůsobí odlišným podmínkám při spalování plynu.
Plynové elektrocentrály v nabídce specializovaných prodejen najdete výhradně pod značkou Heron. Více informací o výrobcích značky Heron naleznete v článku Výrobky Heron. Plynové generátory vykazují až 3x nižší provozní náklady než benzínové elektrocentrály. Mezi další výhody plynového pohonu patří větší šetrnost k přírodě a schopnost spalovat kapalný propan butan (LPG) i zemní plyn (NG).
Plynová elektrocentrála HERON ředy EGM je součástí nové řadu elektrocentrál, které jako palivo používají zemní plyn, nebo stlačený propan butan. Typ plynové elektrocentrály Heron EGM je zatím nejmenším zástupcem této řady na trhu. Podrobnější informace o plynovém pohonu elektrocentrál najdete v článku Proč LPG a NG. Jsou tam podobně popsány veškeré výhody plynových elektrocentrál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama