Elektrocentrály

11. ledna 2012 v 13:48 |  Elektrocentrály

Elektrocentrály

Elektrocentrály Heron, Gesan, europower

Značka elektrocentrál Heron se u nás zapsala jako výrobce elektrocentrál s dobrou kvalitou za konkurenceschopné ceny. Výhodou je široce dostupný servis. Přenosné invertory značky Heron jsou alternativou k podobným elektrocentrálám značek ITC Power a Europower z naší nabídky.
Nabízejí nízkou spořebu, kvalitní výstupní proud pro napájení elektroniky a širokou servisní síť po celé ČR.

Profesionální elektrocentrály španělského výrobce Gesan jsou díky své robustní konstrukci, širokému spektru výkonových variant a trvanlivým motorům Honda GX nasazovány především na stavbách a dalších profesionálních podmínkách. Profesionální španělské elektrocentrály značky Gesan bývají díky své robustní konstrukci, širokému spektru výkonových variant a trvanlivým motorům Honda GX a Vanguard využívány především na stavbách. Nabídka jednofázových i třífázových elektrocentrál Gesan ale uspokojí poptávku po jakékoli aplikaci. Jsou vhodnou volbou všude tam, kde je vyžadován provoz elektrocentrály po celou pracovní dobu, každý den.

Elektrocentrály Europower

Elektrocenrály Europwer často bývají nasazovány jako záložní zdroje do nemocnic, počítačových středisek apod. Ke všem třífázovým centrálám Europower lze dokoupit automatiku pro automatický start při poklesu proudu v síti. Belgický výrobce Europower patří mezi skutečné špičky v oboru. Elektrocentrály značky Europower využívají motory Honda, Kabuto a Vanguard a vyznačují se nekompromisní spolehlivostí a výdrží.
Ke všem elektrocentrálám Europower lze dokoupit příslušenství pro automatický start a používat je pak jako automatizované záložní generátory při výpadcích napětí.
Pro kompletní nabídku Europower lze stáhnou katalog z internetu.Prověřené záložní zdroje, dodávány přímo na místo určení včetně montáže a zprovoznění. Kompletní set obsahuje zdroj, odhlučněnou kapotáž, přípravu pro ATS, rozvaděč ATS se stykači a řídící elektronikou.

Elektrocentrály ITC Power

Benzínové a naftové elektrocentrály výrobce ITC Power jsou levným zdrojem energie. Uplatní se především v hobby použití na chatách, ale i při příležitostném profesionálním použití. Všechny mají funkci AVR. Pozornost zaslouží i odhlučněné diesel elektrocentrály DG6000SE, ke kterým na našem trhu prakticky neexistuje alternativa.
zdroj info: http://www.profi-elektrocentraly.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama