Březen 2012

Stěhování po Praze firem a bytů

9. března 2012 v 9:35 Nezařazené články

Jak a kdy stěhování bytů a firem objednat?

Pokud požadujete stěhování bytu pouze po Praze, stačí objednat stěhovací služby přibližně týden předem. Pokud si přejete stěhovat pouze jednotlivé předměty, objednejte stěhování (přepravu) jeden až pět dní předem. Budete-li si přát vybavení bytů a kanceláří zabalit, objednejte služby pět dní dříve. Objednací doba je závislá od rozsahu požadovaných služeb.

Stěhování firem po Praze a mimo Prahu je nutné rezervovat více jak čtrnáct dní předem. Požadujte-li kompletní stěhování firmy, zahrnující plánování, balení, inventarizace předmětů, zapojení IT a počítačů, nutné stěhování objednat více jak tři týdny předem. Při stěhování je možné využít meziskladů různých firem.

Kdo stěhujeme firmy a byty?

Stěhování zajišťujeme po České republice, Evropě naší specialitou je Praha a Středočeský kraj. Při stěhování používáme nákladní auta různých značek a velikostí nákladového prostoru.

Kde lze půjčit krabice a bedny pro stěhování?

Pro stěhování Vám stěhováci zapůjčí krabice, bedny vhodné pro většinu stěhovaných předmětů. Nabídneme Vám i veškerý obalový materiál, jako folie či bublinkové folie.

Jarní sezona zahradních traktorů

2. března 2012 v 20:08
Zahradní traktory se znova naskladňují a přichází čas kdy budou opět vytažené z garáží. Prodejci a hlavně servisy doporučují, ať majitelé vyzkouší své stroje dříve než v dubnu. Poté jsou servisy přepleněné zahradními traktory a dalšími zahradními stroji.
Zahradní stroje, zahradní techniku nabízí internetový prodejci i velké řetězce ve svých letácích.