Prosinec 2013

INFRASAUNY za mimořádné ceny - od 14 990 Kč Mountfield

16. prosince 2013 v 14:01 Infrasauny
Zpráva pro členy e-mailového klubu Mountfield. Infrasauna - Lék na zimu.
Infrasauny mimořádná akční sleva z 27 990 Kč → 14 990 Kč


Začala zima, a proto Vám posíláme něco "na zahřátí".
Řeč je o moderních infrasaunách, které nejenže Vás příjemně prohřejí, ale pravidelné saunování bude pro Vaše tělo jako blahodárná ozdravná kúra. Pozitivní vliv infrasaun na lidské zdraví je v mnoha ohledech prokazatelný. Zkuste to a přesvědčte se sami.
Vybrat si můžete ze 6 moderně vybavených modelů. Pro jednu až čtyři osoby s
  • keramickými i karbonovými topidly,
  • MP3 přehrávačem,
  • ionizátorem,
  • střešní ventilací
  • a dalšími vychytávkami.
Záleží jen na Vás, jakou velikost a typ sauny si zvolíte.

Všechny modely Vám teď před Vánoci můžeme v Mountfieldu nabídnout za mimořádné akční ceny. Například model MARIANA v prodejní ceně 27 990 Kč je pro Vás jen za 14 990 Kč.

Ceník modelů infrasaun Mountfield

Infrasauna SAMOA31 990 Kč → 19 990 Kč
Infrasauna GRENADA - jedlovec32 990 Kč → 20 990 Kč
Infrasauna GRENADA - cedr37 990 Kč → 23 990 Kč
Infrasauna TONGA44 490 Kč → 29 990 Kč
Infrasauna SUMBA46 990 Kč → 32 990 Kč


Bonus za infrasunu pro členy e-mailového klubu Mountfield

Ke každé infrasauně máme pro Vás ZDARMA užitečný přípravek na čištění interiéru infrasauny - SAUNAREINIGER. Jde o přípravek, který Vám velmi efektivně pomůže udržovat infrasaunu stále čistou a svěží. Prodejní cena balení je 449 Kč, pro Vás, jako člena Mountfield klubu, je ZDARMA.

Při nákupu v prodejně se stačí pouze odkázat na tento e-mail a sdělit heslo: "LÉK NA ZIMU".
POZOR - bonus můžete využít jen do neděle 22. 12. 2013.
Akce platí do vyprodání zásob.
Toto je přebráno z obchodního sdělení společnosti Mountfield a.s. Změny cen, vyobrazení a technických parametrů vyhrazeny. Vyobrazené detaily se nemusí vztahovat na všechny výrobky v nabídce. Ceny jsou včetně DPH. Další informace o nabízených výrobcích a poskytovaných službách získáte na kterékoliv prodejně anebo na internetových stránkách www.mountfield.cz infrasauny.

Celou nabídku infrasaun si prohlédněte ZDE
Článek na Idnes o tom jak spadli ceny Infrasaun a tím i služby, které s nimi dostáváte. Sestavení, montáž i zaučení s obsluhou již dnes není součástí dodávky. Při výběru je vhodné se podívat kdo tuto službu dodá.

Výprodej zahradního nábytku Vám ušetří i tisíce

16. prosince 2013 v 11:38 | Denisa Hejnová |  Odkazy
Reklamní článek
Jste rozhodnuti, že si pořídíte nový zahradní nábytek, ale rádi byste sehnali kvalitní zahradní nábytek za rozumnou cenu? Poohlížíte se po novém zahradním nábytku, který bude chloubou Vaši zahrady? Vy už jste si zahradní nábytek vyhlídli, ale zdá se Vám velice drahý? Navštivte e-shop Garden Pardubice, kde najdete mimo jiné sekci výprodeje zahradního nábytku.
Ušetřete na zahradním nábytku. Ušetřit neznamená ošidit. I kvalitní zahradní nábytek můžete pořídit s velkou slevou, stačí jen si počkat, nekupovat nábytek ihned a jistou chvíli vydržet, zda cena nábytku neklesne směrem dolů. Další možností je, že se při nákupu poohlídnete v sekci výprodeje.

Zahradní nábytek ve výprodeji

Nahlédněte na našich stránkách do výprodeje zahradního nábytku, kde najedete výprodej dřevěného zahradního nábytku, kovového zahradního nábytku a ratanového zahradního nábytku.
Zahradní nábytek z výprodeje je zcela nepoškozen, jedná se o starší kolekci. Díky tomu se můžete stát majitelem opravdu kvalitního nábytku, ať už kovového, dřevěného nebo ratanového zahradního nábytku.
Nevybrali jste si snad v sekci výprodeje? Dále Vám Garden Pardubice může nabídnout výprodej zahradního nábytku z expozice. Ve výprodeji z expozice najdete především dřevěný zahradní nábytek, který byl vystaven v naší prodejně a může být mírně vybledlý nebo mít malé prasklinky. I kovový zahradní nábytek a nábytek z umělého ratanu Vám nabídneme se slevou.
Garden Pardubice nabízí nejen zahradní nábytek, ale i příslušenství jako jsou zahradní sprchy, houpačky, slunečníky, stany i ochranné obaly.

Doprava zdarma

Garden Pardubice myslí na Vaši peněženku i v případě dopravy. Pokud nakoupíte zboží za 5000 korun včetně DPH, pak od nás získáte dopravu zdarma.
Ulevte Vašemu rodinnému rozpočtu a ušetřete peníze při nákupu zahradního nábytku. Ušetřené peníze využijte například pro volný čas strávený s rodinou.
reklama, autor článku: Denisa Hejnová

Vánoční nadílka zahradní techniky

4. prosince 2013 v 11:13 Sekačky
Někteří prodejci zahradní techniky v těchto před Vánočních dnech nabízejí za zajímavé ceny slevy na zahradní techniku jako jsou
Zároveň známý prodejce Mountfield láká na servisní prohlídky strojů a techniky se slevou. Využívá k tomu lákadel jako nabílka věrnostních bodů nebo Vánoční akce na sekačky.
Vánoční výzdoba prodejen a eshopů nasvědčuje, že zájem o přilákání zákazníků je velký.