Elektrocentrály

Elektrocentrály lineární spalování

17. ledna 2012 v 16:30
Lineární motory lze použít jako je elektrocentrála s využitím třeba zemního plynu nebo bioplynu, avšak současně se pro vytápění.

Elektrocentrály

Protože lineární motory disponují pouze s výstupním výkonem v elektrické formě, nabízí se elektrocentrála jako jeho základní aplikace.
Lze předpokládat zvýšení výkonové hustoty v porovnání s tradičním řešením ve formě motor-generátoru. Vzhledem k tomu, že pro řízení lineárního generátoru je bezprostředně nutný výkonový třífázový invertor, lze jej navrhnout a doplnit tak, aby frekvence kmitů LCE neovlivňovala frekvenci střídavého napětí na výstupu zařízení jak při výstupu jednofázovém, tak i třífázovém.

Elektrocentrály Hitachi

16. ledna 2012 v 17:01

Kvalitní elektrocentrály Hitachi lze použít jako zdroj elektrické energie. Elektrocentrály Hitachi se používají tam kde není po ruce klasická zásuvka na 230V nebo 400V. Výkonné elektrocentrály Hitachi se používají i tam kde je potřeba záložní zdroj elektrické energie. Agregáty Hitachi nahrazují zdroj při výpadku proudu. Hitachi nabízí kvalitní stroje v široké nabídce.
Transportní elektrocentrály jsou vhodné pro zajištění osvětlení stánků, provoz audio sestavy, počitače a provoz soukromých akcí. Malé elektrocentrály jsou vhodné občasné používání. Velké elektrocentrály které jsou umístěné v rámu lze použít na staveništích, koncertech v terénu.

Hitachi E35MB elektrocentrála rámováElektrocentrála pracuje na benzín Natural , který pohání motor Mitsubishi GM 291. Motor Mitsubishi GM 291 dodává jmenovitý výkon elektrocentrály 2,8KW a maximální výkon elektrocentrály 3,5kW. 4-taktní motor má objem 296cm3 a maximální výkon motoru je 5,9kW.Existuje mnoho důvodů, proč se rozhodnout pro nákup elektrocentrály. POkud elektřina vypadne můžou nastat velké ztráty, například ve výrobě. Nebo stačí pokud nefungují počítače a tím většina řízení nefunguje. Elektrocentrály zajistí překlenovací období, pokud výpadek nastane. Elektrocentrály se používají u zahradních domků, Elektrocentrála E35 Hitachi lze použít do:
 • elektrocentrály pro chatky
 • elektrocentrály pro karavany
 • elektrocentrály pro lodě
 • elektrocentrály pro stavby

Elektrocentrály

11. ledna 2012 v 13:48

Elektrocentrály

Elektrocentrály Heron, Gesan, europower

Značka elektrocentrál Heron se u nás zapsala jako výrobce elektrocentrál s dobrou kvalitou za konkurenceschopné ceny. Výhodou je široce dostupný servis. Přenosné invertory značky Heron jsou alternativou k podobným elektrocentrálám značek ITC Power a Europower z naší nabídky.
Nabízejí nízkou spořebu, kvalitní výstupní proud pro napájení elektroniky a širokou servisní síť po celé ČR.

Profesionální elektrocentrály španělského výrobce Gesan jsou díky své robustní konstrukci, širokému spektru výkonových variant a trvanlivým motorům Honda GX nasazovány především na stavbách a dalších profesionálních podmínkách. Profesionální španělské elektrocentrály značky Gesan bývají díky své robustní konstrukci, širokému spektru výkonových variant a trvanlivým motorům Honda GX a Vanguard využívány především na stavbách. Nabídka jednofázových i třífázových elektrocentrál Gesan ale uspokojí poptávku po jakékoli aplikaci. Jsou vhodnou volbou všude tam, kde je vyžadován provoz elektrocentrály po celou pracovní dobu, každý den.

Elektrocentrály Europower

Elektrocenrály Europwer často bývají nasazovány jako záložní zdroje do nemocnic, počítačových středisek apod. Ke všem třífázovým centrálám Europower lze dokoupit automatiku pro automatický start při poklesu proudu v síti. Belgický výrobce Europower patří mezi skutečné špičky v oboru. Elektrocentrály značky Europower využívají motory Honda, Kabuto a Vanguard a vyznačují se nekompromisní spolehlivostí a výdrží.
Ke všem elektrocentrálám Europower lze dokoupit příslušenství pro automatický start a používat je pak jako automatizované záložní generátory při výpadcích napětí.
Pro kompletní nabídku Europower lze stáhnou katalog z internetu.Prověřené záložní zdroje, dodávány přímo na místo určení včetně montáže a zprovoznění. Kompletní set obsahuje zdroj, odhlučněnou kapotáž, přípravu pro ATS, rozvaděč ATS se stykači a řídící elektronikou.

Elektrocentrály ITC Power

Benzínové a naftové elektrocentrály výrobce ITC Power jsou levným zdrojem energie. Uplatní se především v hobby použití na chatách, ale i při příležitostném profesionálním použití. Všechny mají funkci AVR. Pozornost zaslouží i odhlučněné diesel elektrocentrály DG6000SE, ke kterým na našem trhu prakticky neexistuje alternativa.
zdroj info: http://www.profi-elektrocentraly.cz/

Jak poznat kvalitní elektrocentrály

2. ledna 2012 v 15:59

Jak poznat kvalitní elektrocentrály?


Kvalitní elektrocentrály od renomovaných prodejců a ne-kvalitních výrobců poznáte tak, že uvádějí přesné a nezkreslené informace. Kvalitní elektrocentrály pokud zatížíte na plné jmenovité zatížení, nepracují na pokraji svých sil. Kvalitní elektrocentráky poznáte tak, že uváděné technické parametry splní s rezervou.

Mezi kvalitní elektrocentrály s nezkreslenými údají se řadí Heron, Hitachi a pro hobby použítí také Woodstar. Tyto elekrocentrály jsou spolehlivé a už v sériové výbavě jsou vybavené moderními technologiemi, které jsou obvykle dostupné jen jako nadstandardní výbava za příplatek.

Všechny industriální elektrocentrály jsou vybavené automatickým elektronickým systémem vyrovnávání napětí AVR (Automatic Voltage Regulation) a díky kvalitě výstupního napětí (vyhlazení do max. 5%) tak umožňují napájení i citlivých elektronických zařízení.

V základním technickém vybavení elektrocentrály s jmenovitým výkonem nad 2kilowat, je také digitální počítač provozu motoru - čítač motohodin. Počítač hodin elektrocentrály upřesní čas kdy jít elektrocentrálou do servisu.
Všechny elektrocentály jsou vybavené automatickým systémem kontroly stavu oleje, který v případě nízké hladiny motor vypne a zabrání tak jeho poškození.

Tvary a typy elektrocentrály


Elektrocentrály a jejich tvar se rozlyšuje na dva základní tyty podle kontrukce:
 • rámové elektrocentrály
 • přenosné kompaktní elektrocentrály
Kvalitní rámové elektrocentrály využívají synchronní alternátory s kvalitním měděným vinutím, odolným tepelným náporům při dlouhodobé zátěži. Rámové elektrocenrály mají tvar kvádku, kdy trubky tvoří ochranu proti poškození a pro lepší transport. Rámové elektrocentrály bývají masivnější než přenosné a také bývají třífázové. Konstrukce rámové elektrocentrály není nutné speciálně uzemňovat.

Elektrocentrály Heron Hitachi

28. prosince 2011 v 12:02
Elektrocentrála benzínová Heron o výstupním výkonu 5500W má označení Heron EGM 55 AVR-1 využívá k práci motor o výkonu 13 koňských sil. Elektrocentrálu lze využít pro svařování. Elektrocentrály Heron EGM 55 AVR-1 jsou postavené na kvalitní konstrukci. Benzínové elektrocentrály Heron EGM 55 využívají benzinový motor 13 je tento typ určen především k použití ve stavebnictví, pro montážní práce, napájení svařovacích agregátů či jako zdroj elektrické energie pro mobilní servisní střediska.
Benzínová alektrocentrála je vybavená jednotkou AVR, která stabilizuje výstupní napětí do čisté amplitudy. Elektrocentrály s AVR jsou Hitachi a Heron, tyto elektrocentrály je možné používar na napájení spotřebičů s elektronikou za podmínky dodržení správného postupu používání. Hitachi i Heron je možné používat k napájení počítačů, elektroniky, monitorů, či lékařského zařízení. K elektrocentrále Heron EGM 55 AVR-1 lze použít pro svářečky, svařovací techniku se vstupním napětím 230 Volt. Svařovací invertory do maximálního příkonu 4kiloW a vstupu 230V, ostatní svařovací agregáty do maximálního příkonu 4,5kiloW a vstupním napětí 230Volt.

Elektrocentrály, zdroje

19. prosince 2011 v 11:46

Elektrocentrály, generátory, záložní zdroje

Hledáte spolehlivé elektrocentrály? kvatlitní elektrocentrály jsou Hitachi o výkonech v rozsahu 0,7 - 12 kVA, s elektromotory které používají profesionálové nejen v elektrocentrálách, ale i vodních čerpadlech.
Hitachi elektrocentrály se řadí mezi hlavní výrobce motorů, genrerátorů a záložních zdrojů. Mezi známé a kvaltitní výrobce se řadí Hitachi, Honda, Heron. Tyto značky Vám dodají kvalitní (stabilní) proud pro jakékoli druhy spotřebičů. Zajistí dostatek kvalitního elektrického proudu pro napájení jakéhokoliv spotřebiče.

Elektrocentrály a moderní vlastnosti:

 • Elektrocentrály mají tiché a spolehlivé motory s dlouhou životností a nízkou spotřebou
 • Sychronními alternátory, schopnými zvládnout vysoké pracovní nasazení při zachování vysokého stupně účinnosti
 • Elektrocentrály generátory proudu Honda není potřeba uzemňovat podle podmínek ČSN ISO.
 • Elektrocentrály Hitachi, Honda, Heron splňují platná bezpečnostní kritéria, ekologické, hygienické předpisy.
 • Standardní provedení regulace napětí pomocí kondenzátoru (kapacitní regulace)
 • Při odběru třífázového proudu regulace pomocí kompoudního transformátoru (kapacitní regulace)
 • Všechny moderní elektrocentrály generátory disponují funkcí AVR (Automatic Voltage Regulator) které stabilizuje a upravuje napětí do čisté sinusoidy, tak že lze napájet elektronická zařízení.
 • Na elektrocentrály Honda je poskytována záruka 5 let


Elektrocentrály Hintachi, Honda, Heron lze použít jako zdroj elektrické energie všude, kde není k dispozici pevná rozvodná síť, nebo kde je potřeba jen dočasně pokrýt její výpadky. Díky široké nabídce modelů si můžete vybrat ten, který bude vyhovovat Vašim potřebám

Elektrocentrály pro automatizované zajištění záložní dodávky elektrické energie pro firmy i rodinné domy lze vybírat s široké nabídky od mnoha výrobců. Benzínové elektrocentrály

Existují firmy nabízející komplexní službu od návrhu, výrobu a instalaci, až po revizi a připojení záložního zdroje s automatickým startem do elektrické sítě. Generátory proudu tyto firmy vybírají upravují a instalují . Dále montují digitální ovládací panel, elektronicky ovládaného přepínače, zajištění výchozí elektro revize a administrativní pomoc při povinném oznámení o připojení zařízení na veřejnou elektrorozvodnou síť.
Zajímavosti na elektrocentrály, popisy funkcí a menší testy elektrocentrál a elektrogenerátorů.

Elektrocentrály

23. listopadu 2011 v 11:06
Elektrocentrály začínají být často používanými stroji pro zálohování ve firmách i v domácnostech. Je to dáno tím, že elektrocentrály jsou kvalitnější za nižší cenu. Dále elektrocentrály jsou vyráběné v menších rozměrech, vyšších výkonech a nižších spotřebách paliva. Všechny tyto vlastnosti zajišťují, že jsou agregáty (elektrocentrály) velmi často používané jako záložní zdroj pro střední a menší firmy. Klasické počitačové záložní zdroje UPS (upe-esky) nemají výdrž několika hodin, je nutné mít pro každý počítač vlastní UPS a stěží je lze použít jinde. Při delším výpadku proudu jsou UPS nepoužitelné. Elektrocentrály zajistí běh elektroniky a strojů i po dobu několika hodin. Zároveň lze po dolití paliva elektrocentrály používat i delší dobu. Dalš zajímavé články na elektrocentrály.
 
 

Reklama